درباره

شرکت ايمن توان با سابقه چندين ساله ، در زمينه ارائه خدمات مرتبط با UPS (منابع تغذيه بدون وقفه) بطور گسترده فعاليت مي نمايد و نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش چندين شرکت معتبر را از کشورهاي مختلف اخذ نموده و همواره در تلاش است تا بابهره گيري از تکنولوژي روز دنيا خدمات بيشتري به مشتريان خود ارائه نمايد.

 

محصولات و خدمات

UPS (Uninterruptible Power Supply)

شرکت ایمن توان در زمینه واردات UPS (یو پی اس) در مدلهای Line InterActive و Online Double Conversion در رنجهای مختلف فعالیت می نمایند و توانسته در این راستا با مراکز و سازمانهای دولتی و خصوصی همکاری گسترده داشته باشد.

باتری و کابینت باطری

ارائه انواع باتریهای سیلد لید اسید (Sealed Lead Acid) در ابعاد و ظرفیت های گوناگون با کیفیت بسیار مطلوب و ارائه کابینت باتری با رنگ استاتیک و بسیار شکیل و مقاوم در ابعاد مختلف.

استابلایزر

استابلایزرهای تپ چنجر میکرو کنترولر (Tap-Changer & Microcontroller Stabilizer)

ایمن توان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان این محصول در رنجهای 2KVA الی 12KVA در کشور بوده و تمامی استابلایزرهای تولیدی مجهز به میکرو پروسسور هستند و دامنه بسیار بازی در محدوده ولتاژ ورودی دارند.

استابلایزر سروو موتور

استابلایزرهای سروو موتوردر رنجهای مختلف و در مدل های تکفاز و سه فاز با تکنولوژی روز دنیا.

 

استاندارد

شرکت ایمن توان دارای استاندارد کیفیت مدیریت 2008 – ISO 9001 بوده ومحصولات این شرکت دارای تائیدیه کیفیت محصول از شرکت  2RIQSمی باشد ،ضمناً کلیه محصولات دارای استانداردهای CE اروپا و استانداردهای معتبر جهان می باشد.

 

ضمانت فروش (گارانتی)

دستگاههای UPS و باتریها دارای یکسال گارانتی (ضمانت فروش) و استابلایزرها دارای 18ماه گارانتی بوده و خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات به مدت 10سال تضمین گردیده که در سه ماهه اول گارانتی در صورت هر گونه ایراد دستگاه تعویض می گردد .

 

نحوه ارائه خدمات

ما جهت ارائه خدمات بهتر اقدام به بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات پس از فروش نموده ایم که در این راستا با بهره گیری از متخصصین و مهندسین فنی باتجربه و تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا بتوانیم سرویس های مناسب جهت نصب و راه اندازی و رفع عیب دستگاهها با کیفیت بهتر و در زمان کمتر لحاظ نماییم.
پیرو همین اصل توفیق یافته ایم که تعمیرات و خدمات پشتیبانی انواع مختلف دستگاههای UPS را با ظرفیتها و تکنولوژیهای متفاوت ( ساخت داخل و یا خارج کشور ) را بر عهده بگیریم .